Tančení 2024

Společenský tanec je důležitou součástí kultury každého člověka, prostředkem ke kulturní a společenské výchově mládeže.
I letos Vás, děvčata a chlapci, uvede tento kurz tance a společenské výchovy do společnosti na taneční parket, dá Vám základy společenského chování a především zanechá ve Vás vzpomínky, ke kterým se budete vracet po celý život.

Informace pro účastníky
- kurzovné a gardenky hradí účastníci při registraci přes formulář. Kde je možné zvolit platbu kartou nebo převodem.
- v den zahájení kuru obdrží účastník legitimaci, která opravňuje ke vstupu a je nepřenosná.

Registrace na kurz je možná online na https://registrace.sokollomnice.cz
výše kurzovného : 2 300,- Kč
gardenka: 700,- Kč

Gardenka je výhodná pro rodiče, kteří chtějí navštěvovat většinu lekcí a prodloužené, platí i pro závěrečný věneček a majitelé gardenky tedy mají vstup zdarma a přednost při zakoupení vstupenek na prodloužené a věneček. K jedné legitimaci účastníka kurzu je možno zakoupit pouze jednu gardenku.

- kurz obsahuje 9 výukových lekcí, 3 prodloužené a věneček.
- Výukové tance: valčík, polka, walz, tango, foxtrot, blues, mazurka, jive, cha-cha....

- oblečení dívek má být jednoduché, neboť v jednoduchosti je krása a půvab (šaty, sukně, halenka, boty na středně vysokém podpatku)
- oblečení pro chlapce - společenský oblek, společenská obuv na koženém podpatku, motýlek

- občerstvení bude zajištěno