13.9. 2021 zahájení cvičení v roce 2021

5.10.2021 První trénink Horolezci a Horolezčata od 16:00 a 17:00

Věneček 28.11.2021

Vážení rodiče, milí účastníci tanečních,
je nám to velice líto, ale vzhledem k dnes vydaným vládním opatřením a vyhlášenému nouzovému stavu jsme se po dohodě s tanečním mistrem rozhodli přistoupit k odložení nedělního Věnečku na jarní měsíce roku 2022. O přesném termínu Vás budeme s dostatečným předstihem informovat.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnost. S tanečním mistrem jsme domluveni, že se Věneček uskuteční v sobotním termínu, v plánu je i opakovací lekce, aby všichni kurzisté byli na závěrečný věneček připraveni.

Děkujeme za pochopení.
Výbor T. J. Sokol Lomnice nad Popelkou.

Tančení 2021

Společenský tanec je důležitou součástí kultury každého člověka, prostředkem ke kulturní a společenské výchově mládeže.
I letos Vás, děvčata a chlapci, uvede tento kurz tance a společenské výchovy do společnosti na taneční parket, dá Vám základy společenského chování a především zanechá ve Vás vzpomínky, ke kterým se budete vracet po celý život.

Informace pro účastníky
- kurzovné a gardenky hradí účastníci při registraci přes formulář. Kde je možné zvolit platbu kartou nebo převodem.
- v den zahájení kuru obdrží účastník legitimaci, která opravňuje ke vstupu a je nepřenosná.

Registrace na kurz je možná už jen na místě 4.9.2021 před zahájením kurzu
výše kurzovného : 1 800,- Kč
gardenka: 600,- Kč

Gardenka je výhodná pro rodiče, kteří chtějí navštěvovat většinu lekcí a prodloužené, platí i pro závěrečný věneček a majitelé gardenky tedy mají vstup zdarma a přednost při zakoupení vstupenek na prodloužené a věneček. K jedné legitimaci účastníka kurzu je možno zakoupit pouze jednu gardenku.

- kurz obsahuje 10 výukových lekcí, 2 prodloužené a věneček.
- Výukové tance: valčík, polka, walz, tango, foxtrot, blues, mazurka, jive, cha-cha, samba, rumba, diskotance.

- oblečení dívek má být jednoduché, neboť v jednoduchosti je krása a půvab (šaty, sukně, halenka, boty na středně vysokém podpatku)
- oblečení pro chlapce - společenský oblek, společenská obuv na koženém podpatku, motýlek

- občerstvení bude zajištěno
- barevné fotografie z věnečku zajistí pracovníci fotoslužby, bude pořízen i videozáznam