Tančení 2021

Společenský tanec je důležitou součástí kultury každého člověka, prostředkem ke kulturní a společenské výchově mládeže.
I letos Vás, děvčata a chlapci, uvede tento kurz tance a společenské výchovy do společnosti na taneční parket, dá Vám základy společenského chování a především zanechá ve Vás vzpomínky, ke kterým se budete vracet po celý život.

Informace pro účastníky
- taneční kurzy jsou pořádány ve spolupráci s Taneční a pohybovou školou ILMA paní Ilony Šulcové z Turnova a jejích 3 asistentů www.ilma.cz.
- kurzovné a gardenky hradí účastníci při registraci přes formulář. Kde je možné zvolit platbu kartou nebo převodem.
- v den zahájení kuru obdrží účastník legitimaci, která opravňuje ke vstupu a je nepřenosná.

Registrace na kurz je možná až do dne zahájení kurzu
výše kurzovného : 1 800,- Kč
gardenka: 600,- Kč
platba online na https://registrace.sokollomnice.cz

Gardenka je výhodná pro rodiče, kteří chtějí navštěvovat většinu lekcí a prodloužené, platí i pro závěrečný věneček a majitelé gardenky tedy mají vstup zdarma a přednost při zakoupení vstupenek na prodloužené a věneček. K jedné legitimaci účastníka kurzu je možno zakoupit pouze jednu gardenku.

- kurz obsahuje 10 výukových lekcí, 2 prodloužené a věneček.
- Výukové tance: valčík, polka, walz, tango, foxtrot, blues, mazurka, jive, cha-cha, samba, rumba, diskotance.

- oblečení dívek má být jednoduché, neboť v jednoduchosti je krása a půvab (šaty, sukně, halenka, boty na středně vysokém podpatku)
- oblečení pro chlapce - společenský oblek, společenská obuv na koženém podpatku, motýlek

- občerstvení bude zajištěno
- barevné fotografie z věnečku zajistí pracovníci fotoslužby, bude pořízen i videozáznam
- ozdobné kapesníčky na věneček si budete moci objednat v průběhu tanečních přímo v budově

- Taneční kurz začíná 4. 9. 2021 v sokolovně od 19:30 a trvá většinou do 22:00
- Taneční končí Věnečkem

Informace pro taneční kurz 2020

Účastníkům loňského nedokončeného tanečního kurzu (podzim 2020) nabízíme absolvování kurzu znovu od 4.9.2021. Účastnické průkazy a gardenky zůstávají v platnosti. Kurz je již uhrazený, neplatíte nic. Všechny další informace, včetně rozpisu lekcí, sledujte na stránkách Sokola.