Taneční 2020 !!!

Vážení účastníci tanečních kurzů,

První prodloužená 3.10. se uskuteční za dodržení všech hygienických předpisů včetně roušek tak, jak jsme řekli na poslední lekci, od 18:30 do 22:00.
Počet míst na sezení je omezený v důsledku epidemiologické situace a vládních nařízení a na stání se nebudou prodávat vstupenky vůbec.
Omlouváme se tímto vašim přátelům a široké veřejnosti, ale v této situaci dáme přednost blízkým příbuzným tanečníků a víc diváků není možné vpustit.

Následující lekce se odsouvají minimálně o 14 dnů nebo po dobu trvajícího nouzového stavu a omezujících opatření. Sledujte proto dál tyto oficiální stránky jednoty a případné dotazy směřujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. č. starostky 606 626768.

Děkujeme za pochopení a přízeň a těšíme se na vás v lepších časech.
Pořadatel

Rozpis tanečních

Kurzy tance

Pravidelně od začátku září do prosince pořádáme taneční kurz pro děti starší 15-ti let. Kurz, který se pořádá vždy v sobotu od 19.30, vede taneční škola ILMA Turnov. Kurz obsahuje 10 lekcí výukových, 2 prodloužené lekce a závěrečný věneček. Přihlášky do kurzu se přijímají od dubna až do začátku kurzu. V rámci výuky se účastníci naučí všechny základní standardní tance, včetně české polky, a latinsko-americké tance.  Výukové lekce jsou doprovázeny reprodukovanou hudbou, prodloužené a věneček orchestrem.
V lednu až březnu pořádáme také taneční kurz pro manželské a partnerské páry, začátečníky i pokročilé, které můžou využít i absolventi podzimního kurzu jako navazující zdokonalovací kurz. Pořádají se zpravidla v neděli od 18.00, kurz obsahuje 7 lekcí.