14. - 18. 9. 2020 - Sokol spolu v pohybu, týden otevřených dveří, zahájení cvičení

16.9. 2020 - T-Mobile Olympijský běh, městské koupaliště a Obora

17. 6. 2020 - společné odpoledne všech cvičebních složek, opékání za sokolovnou

Kurzy tance

Pravidelně od začátku září do prosince pořádáme taneční kurz pro děti starší 15-ti let. Kurz, který se pořádá vždy v sobotu od 19.30, vede taneční škola ILMA Turnov. Kurz obsahuje 10 lekcí výukových, 2 prodloužené lekce a závěrečný věneček. Přihlášky do kurzu se přijímají od dubna až do začátku kurzu. V rámci výuky se účastníci naučí všechny základní standardní tance, včetně české polky, a latinsko-americké tance.  Výukové lekce jsou doprovázeny reprodukovanou hudbou, prodloužené a věneček orchestrem.
V lednu až březnu pořádáme také taneční kurz pro manželské a partnerské páry, začátečníky i pokročilé, které můžou využít i absolventi podzimního kurzu jako navazující zdokonalovací kurz. Pořádají se zpravidla v neděli od 18.00, kurz obsahuje 7 lekcí.