Sokol

informace o Sokolu Lomnice a oddílu všestrannosti

Krčkovice

informace o stanovém táboře Sokola Lomnice v Krčkovicích

Horolezecký oddíl

informace o horolezeckém oddíle (HoLo)

Společenské akce

informace o spol. akcích, plesech, pronájmu

Aktuality

28.10. 2019 Běh republiky ke 101. výročí republiky 

23.11. 2019 Promítání videa z Gymnaestrády – KINO 18:00

1.11. 2019 Hodnocení táboření – sokolovna 18:00

Poslední kotrmelec 2015

Koho nezmohl dopolední výlet do Krčkovic, zavítal navečer 30. prosince 2015 do sokolovny na Poslední kotrmelec. Ten jsme vykonali pod dohledem cvičitele bratra Sádka, který pro nás připravil i zajímavou orientační hru. Domluvil pro nás i překvapení v podobě ukázky cvičení bratrů z Jičína na bradlech. S tímto cvičením se představí i na Sokolském plese 8. ledna 2016. Návštěvníci plesu se mají opravdu na co těšit.

Mikulášská hodina 2015

Mikulášská hodina pro rodiče s dětmi a žactvo proběhla ve čtvrtek 3. prosince 2015. Děti předvedly Mikulášovi, čertům a andílkům, co se za rok ve cvičení naučily. Čerti se nenechali zahanbit a ukázali také něco ze svého čertovského cvičení.

SE SOKOLEM SPOLU V POHYBU

T. J. Sokol Lomnice nad Popelkou se v letošním roce poprvé zapojí do celorepublikového projektu České obce sokolské s názvem ,,Se Sokolem spolu v pohybu“. Cílem projektu je zapojit do pohybových aktivit všeho druhu co možná nejširší spektrum lidí. Akce se koná pravidelně v září, kdy v tělocvičných jednotách startuje nový cvičební rok. Letos tomu bude tak i v Lomnici nad Popelkou od pondělí 16. září do čtvrtka 19. září. V Lomnici nad Popelkou se celý týden ponese v duchu otevřených dveří ve všech cvičebních složkách všestrannosti. Každý si tak bude moci přijít zdarma vyzkoušet vybranou cvičební hodinu a je na něm rozhodnout se, zda se bude pravidelné sportovní sportovní aktivitě na rekreační úrovni věnovat po zbytek cvičebního roku. Cvičební hodiny jsou připraveny pro všechny věkové kategorie, připraveno je v pravidelném týdenním rozvrhu i několik novinek. Všechny ,,open“ hodiny proběhnou v časech, ve kterých se bude cvičit i po zbytek roku. Během nich bude probíhat také přihlašování a budou zájemcům poskytnuty všechny potřebné informace. Celý týden bude obohacen doplňkovým programem. 

Program týdne ,,Sokol spolu v pohybu“: 

Pondělí 16. září 2019
• 16:45 – 17:45 Cvičení pro rodiče s dětmi
• 18:00 – 19:30 Cvičení s Káťou
• 19:30 – 20:30 Cvičeni pro ženy (hodinové cvičení s hudbou)

Ostatní sporty

Sokolovnu využívají i jiné sportovní spolky nebo zájmová sdružení. V zimě zde trénují malí fotbalisté, na jaře a na podzim zase malí hokejisté. Pravidelné tréninky zde mají i hráči tchoukballu a lomnické mažoretky. Jednou týdně se zájemci mohou vyřádit na zumbě a nově také na tzv. Kruhovém tréninku, což je určitá forma kondičního cvičení.

zvětšit mapu

Plukovníka Truhláře 352
Lomnice nad Popelkou
512 51

emial: info@sokollomnice.cz

GPS: 50°32'01.2"N 15°22'25.3"E