Mikulášská hodina 2015

Mikulášská hodina pro rodiče s dětmi a žactvo proběhla ve čtvrtek 3. prosince 2015. Děti předvedly Mikulášovi, čertům a andílkům, co se za rok ve cvičení naučily. Čerti se nenechali zahanbit a ukázali také něco ze svého čertovského cvičení.

Ostatní sporty

Sokolovnu využívají i jiné sportovní spolky nebo zájmová sdružení. V zimě zde trénují malí fotbalisté, na jaře a na podzim zase malí hokejisté. Pravidelné tréninky zde mají i hráči tchoukballu a lomnické mažoretky. Jednou týdně se zájemci mohou vyřádit na zumbě a nově také na tzv. Kruhovém tréninku, což je určitá forma kondičního cvičení.

Poslední kotrmelec 2015

Koho nezmohl dopolední výlet do Krčkovic, zavítal navečer 30. prosince 2015 do sokolovny na Poslední kotrmelec. Ten jsme vykonali pod dohledem cvičitele bratra Sádka, který pro nás připravil i zajímavou orientační hru. Domluvil pro nás i překvapení v podobě ukázky cvičení bratrů z Jičína na bradlech. S tímto cvičením se představí i na Sokolském plese 8. ledna 2016. Návštěvníci plesu se mají opravdu na co těšit.