4. 9.2021 - zahájení tanečních (online - registrace)

13.9. 2021 zahájení cvičení v roce 2021

Rozpis tanečních 2021 - ZMĚNA!!

Přesný čas dalších lekcí bude upřesněn.

Taneční kurzy budou probíhat za aktuálně platných epidemiologických opatření pro daný typ akce. Jejich dodržování bude pořadatel kontrolovat před vstupem na akci.

Aktuálně platná opatření k 29.8.2021 jsou tato:
- doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
- doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin,
- absolvovat samotest na místě a prokázat se negativním výsledkem,
- doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
- aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Navíc pokud se společenské události konané ve vnitřním prostoru účastí více než 10 osob musí mít všichni přítomní po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95),netýká se tančících a při konzumaci občerstvení.

Tančení 2021

Společenský tanec je důležitou součástí kultury každého člověka, prostředkem ke kulturní a společenské výchově mládeže.
I letos Vás, děvčata a chlapci, uvede tento kurz tance a společenské výchovy do společnosti na taneční parket, dá Vám základy společenského chování a především zanechá ve Vás vzpomínky, ke kterým se budete vracet po celý život.

Informace pro účastníky
- kurzovné a gardenky hradí účastníci při registraci přes formulář. Kde je možné zvolit platbu kartou nebo převodem.
- v den zahájení kuru obdrží účastník legitimaci, která opravňuje ke vstupu a je nepřenosná.

Registrace na kurz je možná už jen na místě 4.9.2021 před zahájením kurzu
výše kurzovného : 1 800,- Kč
gardenka: 600,- Kč

Gardenka je výhodná pro rodiče, kteří chtějí navštěvovat většinu lekcí a prodloužené, platí i pro závěrečný věneček a majitelé gardenky tedy mají vstup zdarma a přednost při zakoupení vstupenek na prodloužené a věneček. K jedné legitimaci účastníka kurzu je možno zakoupit pouze jednu gardenku.

- kurz obsahuje 10 výukových lekcí, 2 prodloužené a věneček.
- Výukové tance: valčík, polka, walz, tango, foxtrot, blues, mazurka, jive, cha-cha, samba, rumba, diskotance.

- oblečení dívek má být jednoduché, neboť v jednoduchosti je krása a půvab (šaty, sukně, halenka, boty na středně vysokém podpatku)
- oblečení pro chlapce - společenský oblek, společenská obuv na koženém podpatku, motýlek

- občerstvení bude zajištěno
- barevné fotografie z věnečku zajistí pracovníci fotoslužby, bude pořízen i videozáznam
- ozdobné kapesníčky na věneček si budete moci objednat v průběhu tanečních přímo v budově

- Taneční kurz začíná 19. 9. 2021 v sokolovně od 14:00, další plán lekcí se upřesní na této hodině

- Taneční končí Věnečkem

Informace pro taneční kurz 2020

Účastníkům loňského nedokončeného tanečního kurzu (podzim 2020) nabízíme absolvování kurzu znovu od 4.9.2021. Účastnické průkazy a gardenky zůstávají v platnosti. Kurz je již uhrazený, neplatíte nic. Všechny další informace, včetně rozpisu lekcí, sledujte na stránkách Sokola.

Plesy

Našimi tradičními akcemi jsou Sokolský ples a Šibřinky s dětským karnevalem. Sokolský ples pořádáme začátkem ledna a Šibřinky s karnevalem v jeden den koncem února. Obě akce jsou doprovázeny pečlivě vybíranými kapelami a orchestry, takže uspokojí i velice náročné tanečníky. Pro Šibřinky je každoročně vyhlašované téma pro inspiraci masek, také sokolovna je vyzdobená v tomto duchu. Dětského karnevalu se mohou zúčastnit děti od nejmenších po náctileté. Tradicí je malé občerstvení zdarma, různé soutěže, anebo dovádění na vhodném cvičebním nářadí.