KRČKOVICE
vedoucí František Vaníček

červenec-srpen - letní táboření v Krčkovicích

Taneční 2018

T. J. Sokol Lomnice n. P. a Taneční a pohybová škola ILMA Turnov zahajují od 8. září 2018 Kurz tance a společenské výchovy v lomnické sokolovně. Zájemci se mohou hlásit v prodejně EQUUS p. Kordíka na Husově náměstí. Cena kurzu je 1 700 Kč, gardenka 500 Kč. Kurz je ukončen Věnečkem 8. prosince. Rozpis tanečních

Kurzy tance

Pravidelně od začátku září do prosince pořádáme taneční kurz pro děti starší 15-ti let. Kurz, který se pořádá vždy v sobotu od 19.30, vede taneční škola ILMA Turnov. Kurz obsahuje 10 lekcí výukových, 2 prodloužené lekce a závěrečný věneček. Přihlášky do kurzu se přijímají od dubna až do začátku kurzu. V rámci výuky se účastníci naučí všechny základní standardní tance, včetně české polky, a latinsko-americké tance.  Výukové lekce jsou doprovázeny reprodukovanou hudbou, prodloužené a věneček orchestrem.
V lednu až březnu pořádáme také taneční kurz pro manželské a partnerské páry, začátečníky i pokročilé, které můžou využít i absolventi podzimního kurzu jako navazující zdokonalovací kurz. Pořádají se zpravidla v neděli od 18.00, kurz obsahuje 7 lekcí.

Plesy

Našimi tradičními akcemi jsou Sokolský ples a Šibřinky s dětským karnevalem. Sokolský ples pořádáme začátkem ledna a Šibřinky s karnevalem v jeden den koncem února. Obě akce jsou doprovázeny pečlivě vybíranými kapelami a orchestry, takže uspokojí i velice náročné tanečníky. Pro Šibřinky je každoročně vyhlašované téma pro inspiraci masek, také sokolovna je vyzdobená v tomto duchu. Dětského karnevalu se mohou zúčastnit děti od nejmenších po náctileté. Tradicí je malé občerstvení zdarma, různé soutěže, anebo dovádění na vhodném cvičebním nářadí.

Pronájem prostor sokolovny

Pronájem velkého sálu 200 kč/h