Taneční 2020 !!!

Vážení účastníci tanečních kurzů,

První prodloužená 3.10. se uskuteční za dodržení všech hygienických předpisů včetně roušek tak, jak jsme řekli na poslední lekci, od 18:30 do 22:00.
Počet míst na sezení je omezený v důsledku epidemiologické situace a vládních nařízení a na stání se nebudou prodávat vstupenky vůbec.
Omlouváme se tímto vašim přátelům a široké veřejnosti, ale v této situaci dáme přednost blízkým příbuzným tanečníků a víc diváků není možné vpustit.

Následující lekce se odsouvají minimálně o 14 dnů nebo po dobu trvajícího nouzového stavu a omezujících opatření. Sledujte proto dál tyto oficiální stránky jednoty a případné dotazy směřujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. č. starostky 606 626768.

Děkujeme za pochopení a přízeň a těšíme se na vás v lepších časech.
Pořadatel

Rozpis tanečních

Kurzy tance

Pravidelně od začátku září do prosince pořádáme taneční kurz pro děti starší 15-ti let. Kurz, který se pořádá vždy v sobotu od 19.30, vede taneční škola ILMA Turnov. Kurz obsahuje 10 lekcí výukových, 2 prodloužené lekce a závěrečný věneček. Přihlášky do kurzu se přijímají od dubna až do začátku kurzu. V rámci výuky se účastníci naučí všechny základní standardní tance, včetně české polky, a latinsko-americké tance.  Výukové lekce jsou doprovázeny reprodukovanou hudbou, prodloužené a věneček orchestrem.
V lednu až březnu pořádáme také taneční kurz pro manželské a partnerské páry, začátečníky i pokročilé, které můžou využít i absolventi podzimního kurzu jako navazující zdokonalovací kurz. Pořádají se zpravidla v neděli od 18.00, kurz obsahuje 7 lekcí.

Plesy

Našimi tradičními akcemi jsou Sokolský ples a Šibřinky s dětským karnevalem. Sokolský ples pořádáme začátkem ledna a Šibřinky s karnevalem v jeden den koncem února. Obě akce jsou doprovázeny pečlivě vybíranými kapelami a orchestry, takže uspokojí i velice náročné tanečníky. Pro Šibřinky je každoročně vyhlašované téma pro inspiraci masek, také sokolovna je vyzdobená v tomto duchu. Dětského karnevalu se mohou zúčastnit děti od nejmenších po náctileté. Tradicí je malé občerstvení zdarma, různé soutěže, anebo dovádění na vhodném cvičebním nářadí.

Pronájem prostor sokolovny

Pronájem velkého sálu 200 kč/h