5.1.2019  Sokolský ples – Futrál

28.12.2018 Slet – kino 28.12. v 17 hod. Poslední kotrmelec od 19:00 Sokolovna

28.12.2018 Krčkovice – výlet

Cvičení žactva

V pondělí a ve čtvrtek od  17 do 18 hod. nabízíme cvičení žactva. Toto cvičení je zaměřeno na všestranný sportovní dětí.  Jsou využívány různé cvičební prvky v souladu s vývojem dětí.  Ty se postupně seznamují se cvičením na nářadí i s různým náčiním. Získávají první zkušenosti na lavičce, kruzích, trampolíně, švédské bedně ,ribstolech,  na koni  apod. Vštěpují si základy her jako je přehazovaná, odbíjená, vybíjená, basketbal… Cvičení je vždy zpestřeno různými zajímavými pohybovými hrami, prolézáním strachových pytlů či padákem.
V této cvičební složce uvítáme děti od 5 do 14 let. Ve družstvech jsou rozděleny podle věku a zdatnosti.  O jejich zdravý vývoj se postarají zkušení cvičitelé a cvičitelky.