I. běh 13. 7. 2019 - 27. 7. 2019 vedoucí Ondřej Sucharda

II. běh 27. 7. 2019 - 10. 8. 2019 vedoucí Marcel Turek

III. běh 10. 8. 2019 - 24. 8. 2019 vedoucí František Vaníček

Deváté táboření rodičů s dětmi

Nejmladší sokolíci s rodiči o víkendu 19.-21. června 2015 tábořili v Krčkovicích. Bohužel počasí nám mnoho nepřálo, ale dětem gumáky a pláštěnky vůbec nevadily. Letošní táboření se neslo v duchu kouzlení a čarodějnic. V pátek jsme si vyrobili vlastní lampionky a vydali se na hráz rybníku Věžák pozdravit místního kouzelníka. Po sobotním celodenním výletě nás čekalo milé překvapení. Přijela kouzelnice. Ukázala nám spoustu triků, kouzel, a některá nás dokonce naučila. My jsme jí zase ukázali vlastní kouzelnické hůlky, které jsme si vyrobili. Kouzelnický den vyvrcholil rojem kouzelníků a čarodějnic u večerního ohniště a tradiční stezkou odvahy. Nedělní dopoledne patřilo čarodějnické stezce - plnili jsme nejrůznější úkoly jako létání na koštěti, výrobu škapulíře, hod slepičím pařátem, běh s pavoukem, poznávání zvířat a rostlin, vymýšleli jsme vlastní lektvary, sbírali do nich přísady a vařili společný čarodějnický lektvar na tábořišti. Stezka vyvrcholila ochutnávkou lektvarů místních čarodějnic Jóži a Fany, které nám po celé táboření vařily nejvybranější čarodějnické pochoutky. Děkujeme!
Prostě jsme si to skvěle užili a už se těšíme na příští rok!

Fotky ke stažení zde .